Github Login Integration

Developed by 

Github Modülü, müşterilerinizin Github hesaplarını kullanarak kimlik doğrulamasına izin vermenizi inanılmaz derecede kolaylaştırır. Daha sonra bu bilgileri kendi sitenize kaydetmek, bi ...

12 months of support

Upgrades and future features

Security updates

$ 49

Github Modülü, müşterilerinizin Github hesaplarını kullanarak kimlik doğrulamasına izin vermenizi inanılmaz derecede kolaylaştırır. Daha sonra bu bilgileri kendi sitenize kaydetmek, bir blog yorumunda tanımlamak veya deneyimlerini kolaylaştırmak için başka bir şekilde kullanmak için kullanabilirsiniz. Bu size minimum işle daha fazla kayıt sağlar.

Yakalamanız ve saklamanız gereken en önemli veri parçası Github üye kimliğidir. Bu, her üye için uygulamaya özel benzersiz bir tanımlayıcıdır. Bu belirteçle, Github ile Oturum Aç özelliğini kullanarak kimlik doğrulaması yapan tüm kullanıcılarınızın profil bilgilerini kolayca alabilirsiniz.

Girişimiz, Beş Kolay Adımda Merhaba Dünya, nasıl API anahtarı edinebileceğinizi, JavaScript çerçevemizi sayfanıza nasıl ekleyebileceğinizi ve Github ile Oturum Aç düğmesine benzer bir düğmeyi nasıl oluşturabileceğinizi gösterir.